Deepcool | Fan | FL12-3 IN 1
- Preces kods: 459614
- EAN: 6933412711087
- MPN: R-FL12-BKAPN3-G
61.33€
Bez nodokļa: 50.69€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 144.00 mm |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 576 pcs |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Producer product name | FL12-3 IN 1 |
| Producer product family | Fan |