SUNGROW | SEM DTSD1352-C Three Phase Smart Meter | BB002852
- Preces kods: 460828
- EAN: 2000001351642
- MPN: BB002852
158.27€
Bez nodokļa: 130.80€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 874 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Producer product name | BB002852 |
| Producer product family | SEM DTSD1352-C Three Phase Smart Meter |