Xiaomi Smart Ceiling Light D30 | 30 W
- Preces kods: 460835
- EAN: 6932554417543
- MPN: BHR9934GL
68.78€
Bez nodokļa: 56.84€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 124 pcs |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.20 kg |
| Citas funkcijas | Colour temperature: 2700-5700K; Custom full-spectrum LED; Anti-glare design; Ra97 high colour rendering index; Custom Xiaomi ultra-slim lens |
| Producer product name | Smart Ceiling Light D30 |
| Jauda | 30 W |
| Aizsardzības klase | IP50 |