Thrustmaster SimTask Steering Kit
- Preces kods: 460913
- EAN: 3362934003791
- MPN: 4060302
71.22€
Bez nodokļa: 58.86€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 40 pcs |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Net weight | 6.40 kg |
| Producer product name | SimTask Steering Kit |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, PS4, PS5, Xbox |
| Īpašās funkcijas | The SimTask Steering Kit is the ideal racing wheel mount for driving simulations based on heavy vehicles and farm machinery. Place your steering wheel flat to enjoy a realistic, immersive experience when operating heavy machinery and vehicles. |
| Dimensijas (WxDxH) | 21.8 x 24.2 x 21 mm |