MSI Gaming Controller | FORCE GC300 WIRELESS | Black | Wireless
- Preces kods: 461217
- EAN: 4711377228978
- MPN: FORCE GC300 W
43.72€
Bez nodokļa: 36.13€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 439 pcs |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Net weight | 0.29 kg |
| Producer product name | FORCE GC300 WIRELESS |
| Producer product family | Gaming Controller |
| Produkta krāsa | Black |
| Baterijas performance | 600 mAh |
| Ierīces interfeiss | 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, USB 2.0 (USB-C) |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Ierīces tips | Wireless |