Digitus USB 3.0 dual SATA HDD Docking Station 2.5"/3.5"
- Preces kods: 462055
- EAN: 4016032498414
- MPN: DA-71540-2
33.55€
Bez nodokļa: 27.73€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | USB 3.0 dual SATA HDD Docking Station 2.5"/3.5" |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 485 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.08 kg |