Digitus 8K HDMI Splitter, 1x2 | DS-55339 | Black
- Preces kods: 462057
- EAN: 4016032495604
- MPN: DS-55339
60.12€
Bez nodokļa: 49.69€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 909 pcs |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Net weight | 0.51 kg |
| Producer product family | 8K HDMI Splitter, 1x2 |
| Producer product name | DS-55339 |
| Produkta krāsa | Black |