Digitus Silicone Connection Cable | AK-300341-010-W | USB-C to USB-C
- Preces kods: 462063
- EAN: 4016032495802
- MPN: AK-300341-010-W
4.63€
Bez nodokļa: 3.83€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7155 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | AK-300341-010-W |
| Producer product family | Silicone Connection Cable |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Jauda | 60 W |