TEFAL | Comfort Knife set with stand | K221SA14 | Knife set | 6 pc(s)
- Preces kods: 462337
- EAN: 3168430247031
- MPN: K221SA14
35.77€
Bez nodokļa: 29.56€
| Ražotājs | TEFAL |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 625 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.59 kg |
| Citas funkcijas | Two-color identification ring for easy identification of the knife in the block storage (gray for stainless steel and white for ceramic); Block with thermal wood treatment, without any chemical substance in the production process; Non-slip rubber feet protect your countertop |
| Personu skaits | N/A |
| Iekļauto produktu skaits | 6 pcs |
| Nažu skaits | 5 (Bread knife 20 cm, Carving knife 20 cm, Utility knife 12 cm, Cutting knife 9 cm, Chef's knife 15 cm) |
| Producer product name | K221SA14 |
| Producer product family | Comfort Knife set with stand |
| Tips | Knife set |
| Materiāls | Stainless steel/Wooden |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | No |