Easy Camp Family tent | Hidra 5 | 5 person(s) | Green
- Preces kods: 462885
- EAN: 5709388144843
- MPN: 120491
275.83€
Bez nodokļa: 227.96€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Green |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Gross weight | 11.1 kg |
| Net weight | 10.80 kg |
| Guļvietu skaits | 5 persona(s) |
| Hydrostatic head | 3000 mm |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Hidra 5 |
| Producer product family | Family tent |
| Tips | Tunnel |
| Iepakojuma izmērs | 630 x 250 mm |