Cablexpert
- Preces kods: 463651
- EAN: 8716309101332
- MPN: BT5GY/100
3.24€
Bez nodokļa: 2.68€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 1455 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |