FSP Power Supply | VITA-750GM | 750 W
- Preces kods: 463794
- EAN: 4713224529597
- MPN: VITA-750GM
103.46€
Bez nodokļa: 85.50€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 750 W |
| Producer product name | VITA-750GM |
| Producer product family | Power Supply |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 478 pcs |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Net weight | 1.58 kg |