Hikvision | 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7608NXI-K2(D) | 2 | 8-ch
- Preces kods: 463917
- EAN: 6942160489810
- MPN: NVRDS7608NXIK2D
154.31€
Bez nodokļa: 127.53€
| Ražotājs | Hikvision |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 130 pcs |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | DS-7608NXI-K2(D) |
| Producer product family | 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| Video input channels | 8-ch |
| SATA savienotāju skaits | 2 |
| Kapacitāte | Up to 16 TB capacity for each HDD |