Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony
- Preces kods: 463949
- EAN: 4548736166349
- MPN: ILCE6100AKB.CEC
854.54€
Bez nodokļa: 706.23€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 695 pcs |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Net weight | 0.75 kg |