Sony ZV-1 Vlog Compact Camera | Sony
- Preces kods: 463955
- EAN: 4548736166592
- MPN: ZV1AB.CE3
726.77€
Bez nodokļa: 600.64€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 161.60 g |
| Plastic (No PET) | 40.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1431 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.35 kg |