Dell HDMI 2.0 Cable, 1.8m | CB325H | HDMI | Black
- Preces kods: 464397
- EAN: 5397184964071
- MPN: 470-BDNM
11.40€
Bez nodokļa: 9.42€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product family | HDMI 2.0 Cable, 1.8m |
| Producer product name | CB325H |
| Kabeļa tips | HDMI |
| Produkta krāsa | Black |