Genesis Gaming Desk | Holm 160 Modular Corner | Black/Anthracite
- Preces kods: 465285
- EAN: 5901969449129
- MPN: NDS-2295
211.01€
Bez nodokļa: 174.39€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 880.00 mm |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 g |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 36 kg |
| Net weight | 35.50 kg |
| Producer product name | Holm 160 Modular Corner |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Krāsa | Black/Anthracite |
| Iluminācija | Yes |