Genesis | Holm Modular Side Desk Top Left 30cm | NDS-2276 | Anthracite Black
- Preces kods: 465290
- EAN: 5901969445916
- MPN: NDS-2276
16.73€
Bez nodokļa: 13.83€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 835.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 632.00 g |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 78 pcs |
| Gross weight | 3.59 kg |
| Net weight | 2.85 kg |
| Producer product name | NDS-2276 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Left 30cm |
| Krāsa | Anthracite Black |
| Virsmas materiāls | MDF |