Genesis | Holm Modular Side Desk Top Right 50cm | NDS-2281 | Anthracite Black
- Preces kods: 465296
- EAN: 5901969445961
- MPN: NDS-2281
31.39€
Bez nodokļa: 25.94€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 943.00 g |
| Plastic (No PET) | 188.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 54 pcs |
| Gross weight | 6.22 kg |
| Net weight | 5.09 kg |
| Producer product name | NDS-2281 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Right 50cm |
| Krāsa | Anthracite Black |
| Virsmas materiāls | MDF |