Fury | Gaming Mouse | Tanto T4 | Wired/Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Black
- Preces kods: 465517
- EAN: 5901969444957
- MPN: NFU-2203
28.13€
Bez nodokļa: 23.25€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1561 pcs |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | Tanto T4 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 7 |
| Key life span | 90M |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wired/Wireless |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Izšķirtspēja | 200-12000 DPI |
| Kabeļa garums | 1.8 m |