Genesis | THOR 404 | Wired | US | Black | USB Type-A | Outemu Peach Silent
- Preces kods: 465582
- EAN: 5901969449150
- MPN: NKG-2298
73.85€
Bez nodokļa: 61.03€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 358.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 133.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 360 pcs |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.25 kg |
| Konektora veids | USB Type-A |
| Tips | Mechanical Gaming Keyboard |
| Producer product name | THOR 404 |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Displeja fona gaisma | 20 backlight modes |
| Produkta krāsa | Black |
| Iluminācija | Yes, RGB |
| Materiāls | ABS |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| Slēdža tips | Outemu Peach Silent |