Deepcool CPU Cooler | AG400 BK ARGB | Intel, AMD
- Preces kods: 465971
- EAN: 6933412729310
- MPN: R-AG400-BKAMMN-GJD
27.96€
Bez nodokļa: 23.11€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 429 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 0.61 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AG400 BK ARGB |
| Producer product family | CPU Cooler |