Tristar Air conditioner | AC-5531 | Number of speeds 2 | White
- Preces kods: 466331
- EAN: 8713016042712
- MPN: AC-5531
307.04€
Bez nodokļa: 253.75€
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 870 mm |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1525.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.645 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.101616 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 25.58 kg |
| Net weight | 23.935 kg |
| Produkta krāsa | White |
| Funkcijas | Defrost function |
| Producer product name | AC-5531 |
| Producer product family | Air conditioner |
| Remote control | Yes |
| Gaisa plūsma (neliels ātrums) | 280 m³/h |
| Gaisa plūsma (ātrgaitas) | 320 m³/h |
| Trokšņu līmenis | 65 dB |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 240 V |
| Jauda | 1149 W |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Displeja veids | LCD |
| Iebūvēta displeja | Yes |