Segway | MAX G3 E | eKickScooter | 2000 W | Up to 25 km/h | 11 " | Black
- Preces kods: 466818
- EAN: 8721008535869
- MPN: AA.05.16.01.0004
907.32€
Bez nodokļa: 749.85€
| Ražotājs | Segway |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1220.00 mm |
| Gross height (mm) | 630.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4200 g |
| Plastic (No PET) | 1100 g |
| Tare weight (kg) | 5.3 kg |
| TI weight (kg) | 3.90 kg |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 29.9 kg |
| Net weight | 24.60 kg |
| Speed | Up to 25 kilometrs stundā |
| Battery capacity | 597 vatstunda |
| Ūdens izturīgs | IPX6 eKickScooter body and IPX7 battery pack |
| Uzraudzības lietotne | Yes |
| Tālvadības pults, izmantojot lietotni | Yes |
| Produkta nosaukums | MAX G3 E |
| Trip distance | 80 km Range at 15 km/h kilometrs |
| Citas funkcijas | Easy folding |
| Remote control | Segway Mobility APP |
| Wheel size | 11 in |
| Veicamā distance no vienas akumulatora uzlādes (max) | 80 km Range at 15 km/h kilometrs |
| Brake | Dual Disc Brakes |
| Diapazons | 80 km |
| Wireless | Yes |
| Frame height | 129.9 cm |
| Svars | 24.6 kg |
| Krāsa | Black |
| Tehniskās īpašības | Climbing angle: Up to 30%; Segway AirLock; 3 Riding modes (Eco, Standard, Sport); Dual Hydraulic Suspensions |
| Uzlādējama baterija | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Max driver weight | 130 kg |
| Uzlādes laiks | Approx 3.5 h |
| Motora jauda | 2000 W |
| Produktu saime | eKickScooter |
| Riteņu materiāls | RideyLONG™ Self-sealing pneumatic tubeless tyres |
| Baterijas spriegums | 46.8 V |
| Ekrāns | 2.4-inch Smart TFT Display |