Segway | F3 Pro E | eKickScooter | Up to 25 km/h | 10 " | Black
- Preces kods: 466819
- EAN: 8721008535814
- MPN: AA.05.17.02.0003
655.01€
Bez nodokļa: 541.33€
| Ražotājs | Segway |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1152.00 mm |
| Gross height (mm) | 613.00 mm |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| TI weight (kg) | 2.85 kg |
| Volume (m3) | 0.42 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 24.30 kg |
| Net weight | 19.30 kg |
| Speed | Up to 25 kilometrs stundā |
| Battery capacity | 477 vatstunda |
| Ūdens izturīgs | IPX6 eKickScooter body and IPX7 battery pack |
| Uzraudzības lietotne | Yes |
| Tālvadības pults, izmantojot lietotni | Yes |
| Produkta nosaukums | F3 Pro E |
| Trip distance | Up to 70 kilometrs |
| Power output | 1200 W |
| Remote control | Yes |
| Wheel size | 10 in |
| Veicamā distance no vienas akumulatora uzlādes (max) | 70 km Max. Range at 15 km/h kilometrs |
| Brake | Front Disc Brake / Rear Disc Brake |
| Diapazons | 70 km |
| Wireless | Yes |
| Stoplight | Yes |
| Frame height | 126.2 cm |
| Svars | 19.3 kg |
| Krāsa | Black |
| Tehniskās īpašības | 3 Riding modes (Eco, Standard, Sport); Front Hydraulic & Rear Elastomer Suspension; 24% Max. Climbing Slope; Segway AirLock |
| Uzlādējama baterija | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Max driver weight | 120 kg |
| Uzlādes laiks | Approx. 8 h |
| Produktu saime | eKickScooter |
| Riteņu materiāls | Tubeless Pneumatic Tyres with jelly layer: self-sealing tyres |
| Baterijas spriegums | 46.8V V |
| Ekrāns | Smart TFT Display |