Segway | F2 E II | eKickScooter | 800 W | Up to 25 km/h | 10 " | Black
- Preces kods: 466845
- EAN: 8721008535906
- MPN: AA.05.12.01.0010
432.97€
Bez nodokļa: 357.83€
| Ražotājs | Segway |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1195.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| TI weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 21.50 kg |
| Net weight | 17.30 kg |
| Speed | Up to 25 kilometrs stundā |
| Battery capacity | 367 vatstunda |
| Ūdens izturīgs | IPX5 |
| Uzraudzības lietotne | Yes |
| Tālvadības pults, izmantojot lietotni | Yes |
| Produkta nosaukums | F2 E II |
| Trip distance | Up to 55 kilometrs |
| Wheel size | 10 in |
| Veicamā distance no vienas akumulatora uzlādes (max) | Up to 55 kilometrs |
| Brake | Disc brake (front) and electronic brake (rear) |
| Diapazons | Up to 55 km |
| Stoplight | Yes |
| Frame height | 123.70 cm |
| Svars | 17.3 kg |
| Krāsa | Black |
| Tehniskās īpašības | Front Double Spring Suspension; TCS - Traction Control System; Built-in Turn Indicators; 18% Climbing Slope |
| Uzlādējama baterija | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Max driver weight | 100 kg |
| Uzlādes laiks | Approx. 6.5 h |
| Motora jauda | 800 W |
| Produktu saime | eKickScooter |
| Riteņu materiāls | Tubeless Pneumatic Tyres with jelly layer |
| Baterijas spriegums | 36 V |