Lenovo Essential | Keyboard and Mouse Combo | Wired | US Euro | Black
- Preces kods: 466891
- EAN: 195892115328
- MPN: 4X31R64439
34.56€
Bez nodokļa: 28.56€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Essential |
| Gross depth (mm) | 508.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 0.91 kg |
| Tips | Keyboard and Mouse Combo |
| Tastatūras izkārtojums | US Euro |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Ritināšanas veids | 2 way (up/down) |
| Tastatūras apgaismojums | No |