Thermal Grizzly Putty Advance, 30g | TG-P-A-030-R
- Preces kods: 467197
- EAN: 4260711991202
- MPN: TG-P-A-030-R
24.54€
Bez nodokļa: 20.28€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 87.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 14.40 g |
| Plastic (No PET) | 3.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2976 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | TG-P-A-030-R |
| Producer product family | Putty Advance, 30g |