Synology | D4ES02-8G | 8000 GB | DDR4 | PC/server | Registered No | ECC Yes
- Preces kods: 467611
- EAN: 4711174724390
- MPN: D4ES02-8G
478.71€
Bez nodokļa: 395.63€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 12.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6349 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | D4ES02-8G |
| ECC | Yes |
| Komponents, kas paredzēts | PC/server |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Reģistrēts | No |
| Kapacitāte | 8000 GB |