Dell | P1425 | 14 " | IPS | 16:10 | 60 Hz | 7 ms | 1920 x 1200 pixels | 400 cd/m²
- Preces kods: 467933
- EAN: 5397184962565
- MPN: 210-BQTB
233.09€
Bez nodokļa: 192.64€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Paneļa veids | IPS |
| Reakcijas laiks | 7 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Displeja diagonāle | 14 in |
| Producer product name | P1425 |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0014112 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 612 pcs |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C strāvas padeve | 65W |
| Connectivity | USB-C |
| Slīpuma regulēšana | Yes |
| Augsta koriģēšana | No |
| Ekrāns | 1920 x 1200 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Fona apgaismojuma veids | LED Edgelight System |
| Displeja krāsu skaits | 16.7 M |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Integrēts TV tūneris | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | No |