Sony Headphones | WH-CH520 | Bluetooth | On-Ear | Wireless | Yellow
- Preces kods: 468012
- EAN: 4548736166516
- MPN: WHCH520Y.CE7
39.08€
Bez nodokļa: 32.30€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | VN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 98 g |
| Plastic (No PET) | 42 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product name | WH-CH520 |
| Producer product family | Headphones |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | Yes |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Produkta krāsa | Yellow |
| Īpašās funkcijas | Battery charging time: 3 hours; Closed type |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |