Lenovo Legion Cleaning and Tool Kit
- Preces kods: 468432
- EAN: 195892095538
- MPN: GXH1N59367
7.78€
Bez nodokļa: 6.43€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 223.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 77.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product name | Legion Cleaning and Tool Kit |