Lenovo | True Wireless Stereo Earbuds | E310
- Preces kods: 468441
- EAN: 195892109280
- MPN: GXD1Q65146
21.37€
Bez nodokļa: 17.66€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | E310 |
| Producer product family | True Wireless Stereo Earbuds |
| Mikrofona jutīgums | 114.0±3 dB |
| USB pieslēgvieta | Type-C |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |