Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 65 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 468452
- EAN: 6941948705807
- MPN: ELA5990EU
574.46€
Bez nodokļa: 474.76€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1635 mm |
| Gross height (mm) | 985.00 mm |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3500 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Tare weight (kg) | 3.7 kg |
| Volume (m3) | 0.227076975 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 16.7 kg |
| Net weight | 19.16 kg |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 165 cm |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |