Bosch Coffee Maker | TKA2M113 My Moment | Drip | 1200 W | Black
- Preces kods: 468497
- EAN: 4242005396900
- MPN: TKA2M113
43.12€
Bez nodokļa: 35.64€
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SI |
| Gross depth (mm) | 2830.00 mm |
| Gross height (mm) | 408.00 mm |
| Gross width (mm) | 408.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 138.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 40 pcs |
| Gross weight | 3.23 kg |
| Net weight | 2.29 kg |
| Citas funkcijas | Automatic shut-off: the device shuts off automatically after 40 minutes of keeping warm; Removable water container: easily and quickly filled directly from the tap |
| Producer product name | TKA2M113 My Moment |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Produkta krāsa | Black |
| Jauda | 1200 W |
| Krūzīšu tilpums | 10/15 krūzītes |
| Iebūvēts piena putotājs | No |
| Regulējams kafijas stiprums | No |
| Kafijas automāta veids | Drip |
| Kafijas pupiņu tilpums | N/A g |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 1.4 L |