Epson Mobile A/V Cabinet | ELPCS01
- Preces kods: 468649
- EAN: 8715946733463
- MPN: V12HB45080
3 064.34€
Bez nodokļa: 2 532.51€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 706.00 mm |
| Gross width (mm) | 816.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.31 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2 pcs |
| Gross weight | 43.40 kg |
| Net weight | 41.90 kg |
| Producer product name | ELPCS01 |
| Producer product family | Mobile A/V Cabinet |