Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
- Preces kods: 468743
- EAN: 8713016094940
- MPN: VE-5858
22.95€
Bez nodokļa: 18.97€
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Diametrs | 30 cm |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Svārstības | No |
| Remote control | No |
| Jauda | 40 W |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 421.00 mm |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 310.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Net weight | 2.09 kg |
| Producer product name | VE-5858 |
| Tips | Table Fan |
| Kabeļa garums | 1.6 m |