Elgato | Prompter | Black
- Preces kods: 469084
- EAN: 0840006669937
- MPN: 10WAD9901
337.78€
Bez nodokļa: 279.16€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 219.00 mm |
| Gross width (mm) | 224.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product name | Prompter |
| Īpašās funkcijas | The first of its kind with a built-in display, Prompter lets you project not only text, but apps and windows too. It transforms your video workflows—helping you maintain eye contact, present clearly, and make content faster than ever. |
| Dimensijas (WxDxH) | 224 x 282 x 219 mm |
| Ierīces interfeiss | USB-C |
| Ekrāns | 9" 1024 x 600 px |
| Produkta krāsa | Black |