Fixed | Mesh Strap with Quick Release 18mm for smartwatch | Black
- Preces kods: 469987
- EAN: 8591680148240
- MPN: FIXMEST-18MM-BK
17.67€
Bez nodokļa: 14.60€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 193.00 mm |
| Gross height (mm) | 193.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Produkta nosaukums | Mesh Strap with Quick Release 18mm for smartwatch |
| Produkta krāsa | Black |