Ecovacs Mopping Roller for X8 PRO OMNI/X9 PRO OMNI | 1 pc(s)
- Preces kods: 470161
- EAN: 6970135035199
- MPN: DKT010176
20.55€
Bez nodokļa: 16.98€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 44.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | Mopping Roller for X8 PRO OMNI/X9 PRO OMNI |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |