ColorWay 5-in-1 Docking Station | CW-HUB01
- Preces kods: 471096
- EAN: 4823108626455
- MPN: CW-HUB01
18.84€
Bez nodokļa: 15.57€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | CW-HUB01 |
| Producer product family | 5-in-1 Docking Station |
| Izeja | 1xUSB C, 1xHDMI, 3xUSB A 3.0 |
| Input | DC 5V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓5A |