Hikvision | NVR | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 | 1
- Preces kods: 471104
- EAN: 6942160489889
- MPN: 303621198
138.48€
Bez nodokļa: 114.45€
| Ražotājs | Hikvision |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 469 pcs |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 |
| Producer product family | NVR |
| SATA savienotāju skaits | 1 |