ColorWay Power Socket | CW-CHE34PDW
- Preces kods: 471116
- EAN: 4823108623010
- MPN: CW-CHE34PDW
31.07€
Bez nodokļa: 25.68€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CW-CHE34PDW |
| Producer product family | Power Socket |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tips | Power Socket |
| Output type | 2 USB Type-C (PD), 2 USB-A (QC3.0) |
| Kabeļa garums | 2 m |