ColorWay Power Socket | CW-CHE44PDB
- Preces kods: 471119
- EAN: 4823108624093
- MPN: CW-CHE44PDB
25.07€
Bez nodokļa: 20.72€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Producer product name | CW-CHE44PDB |
| Producer product family | Power Socket |
| Tips | Power Socket |
| Output type | 1 USB Type-C (PD), 1 USB-A (QC3.0), 2 USB-A |
| Kabeļa garums | 2 m |