Sharp OSAKA Pocket/Handheld Portable Digital Radio | DR-P520(GY) | Bluetooth
- Preces kods: 471149
- EAN: 4974019204451
- MPN: DR-P520(GY)
57.72€
Bez nodokļa: 47.70€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 192.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Producer product name | DR-P520(GY) |
| Producer product family | OSAKA Pocket/Handheld Portable Digital Radio |
| Net weight | 0.16 kg |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| USB pieslēgvieta | 1 |