Sharp | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers | HT-SPR52021(BK)
- Preces kods: 471156
- EAN: 4550556112277
- MPN: HT-SPR52021(BK)
198.60€
Bez nodokļa: 164.13€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | HT-SPR52021(BK) |
| Producer product family | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 302.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1216.00 g |
| Plastic (No PET) | 304.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 83 pcs |
| Gross weight | 4.02 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Citas funkcijas | Upfiring speaker drivers reflect sound from the ceiling adding height to the sound stage; Simple and quick wireless connection directly to Sharp “Q” soundbars; Wall mount or table top positioning |
| Jauda | 200 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | No |