Sharp | 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar | HT-SB700 | Bluetooth
- Preces kods: 471158
- EAN: 4550556116107
- MPN: HT-SB700
168.73€
Bez nodokļa: 139.45€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | HT-SB700 |
| Producer product family | 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Net weight | 1.90 kg |
| Citas funkcijas | Dolby Atmos engine and up-firing speakers create immersive 3D surround sound; HDMI eARC/CEC connection allows control of the Soundbar with the TV remote; Digital optical-in for superior audio transmission; 3.5mm Aux-in to connect external analogue stereo devices; Full function remote control + controls on Soundbar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 140 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |