Paper Shredder | AD 1040 | Black
- Preces kods: 471178
- EAN: 5905575907271
- MPN: AD 1040
18.53€
Bez nodokļa: 15.31€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.43 kg |
| Papīra smalcināšana | Up to 5 sheets of A4 paper (80g/m²) |
| Sasmalcina kompaktdiskus | No |
| Kredītkaršu smalcināšana | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | AD 1040 |
| Producer product family | Paper Shredder |