Adler Vacuum Cleaner | AD 7069 | Bagged | Power 3200 W | Dust capacity 3.5 L | Black
- Preces kods: 471189
- EAN: 5905575907035
- MPN: AD 7069
76.52€
Bez nodokļa: 63.24€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2880.00 g |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.91 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.16 kg |
| Net weight | 6.25 kg |
| Citas funkcijas | 4 rubber wheels protect your floor from scratches and guarantee exceptional maneuverability; 3-stage filtration system; Thermal protection against overheating |
| Producer product name | AD 7069 |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Trokšņu līmenis | 76 dB |
| Darbības rādiuss | 8.5 m |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |
| Putekļu ietilpība | 3.5 L |
| Caurules tips | Metal |
| Kabeļa garums | 6 m |
| Putekļu savācēja tips | Bag |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Bagged |
| Jauda | 3200 W |
| Spraugu uzgalis | Yes |
| Putekļu savācēja uzpildes indikators | Yes |