Lanberg | Power cord, 1.8 m | CA-C5CA-11CC-0018-BK
- Preces kods: 471854
- EAN: 5901969409888
- MPN: CA-C5CA-11CC-0018-BK
2.07€
Bez nodokļa: 1.71€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 26.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5495 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product name | CA-C5CA-11CC-0018-BK |
| Producer product family | Power cord, 1.8 m |
| Tips | CEE 7/7 |
| Kabeļa garums | 1.8 m |